Leczysz się prywatnie? Sąd: odszkodowanie się n…

Odradzam wszystkim wykupywanie ubezpieczeń w Ergo Hestia !!!

Doszło do pęknięcia wężyka od zlewozmywaka w firmie,zniszczone zostały meble,zalane panele podłogowe,podtopione ściany,rozmiękły tapety etc.Trzeba było się wykłocać żeby łaskawie przyszedł likwidator,nie dogadali się coś wewnatrz Hestii i zamiast po 3 dniach najpóźniej jak obiecał mi pan u którego zgłaszałam szkodę,chciał przyjśc na 6 dzień dopiero i przykazano w Hesti że do jego przyjścia nie wolno niczego ruszać bo nie zapłacą nic,suma sumarum i tak nic nie zapłacili..Wykłóciłam się,nastraszyłam wniesieniem skargi na obsługę do Zarzadu Hestii to jeszcze w ten sam dzień jakoś znalazł się likwidator…

Okazało się ze Hestia wypłaca tylko odszkodowanie za rzeczy które są na fakturach,trzeba udowodnić żę np. meble ktore znajduja sięw państwa firmie śa na pewno wasze a nie np. Ruskich-należy przedstawić fakturę…poza tym okazało się że ubezpieczenie nie dotyczy podłóg,farb,tapet,paneli jedynie wyposażenie czyli np. meble,sprzęt.Z braku faktury odmówiono mi wypłaty odszkodowania całkowicie gdyz wypłata mniej niż 400 zł też ich nie obowiązuje.Za wymianę podłogi zapłaciłam 1000 zł do tego zaudowa po zalaniu kosztowała mnie 1700 zł,jeszcze zostały tynki do naprawy i pewnie walka z grzybem..

To tylko moja opinia,ja już na pewno żadnej umowy z nimi nie podpiszę,wystarczy w googlach wyszukać opinie o Ergo Hestia-okazuje się że opinii dobrych prawie nie ma..Całkowita strata pieniędzy,nie polecam!!!!

Powered by WPeMatico