"Majtki sie spuszcza w Hiltonie" Tego juz nawet UE

– przeciez tak przychylna rzadom PO – nie jest w stanie tolerować.

wyborcza.biz/biznes/1,100896,13323585,Hilton__pokoj_nr_698__czyli_jak_ustawiano_drogowe.html#ixzz2JY1EVnMN#BoxBizTxt

Dzis rzeczniczka KE powiedziala, ze problem był sygnalizowany polskiemu rządowi od 2010 r.

Co ciekawsze środki finansowe wstrzymane zostały już w grudniu w ubieglym roku. Jeszcze wczoraj czy przedwczoraj w audycji radiowej ministra rozwoju regionalnego zachowywała sie tak, jakby o tym tak groźnym dla naszej gospodarki fakcie dowiedziała sie właśnie teraz.

To nam pokazuje jak wygląda politykę informacyjną rządu… i po drugie , ze wszelkie decyzje są podejmowane w bardzo ograniczonym nieformalnym gronie. Bo nie ulega mojej watpliwości, ze ta informacja o wstrzymaniu środków finansowych jeszcze w grudniu powinna była trafić naposiedzenie Rady Ministrów i pani minister Bieńkowska powinna dawno juz o niej wiedzieć.

Nie chce krakać. Nie wiem jaki bedzie stosunek KE do faktu, ze GDDKiA zarządza prezes w randze pełniącego obowiązki. Takiej sztuczki uzyto, żeby obejśc przepisy ustawy o słuzbie cywilnej.

A w ogole to Czarno to widzę. I współczuję lemingom… bo to ich nierozważne glosy poparcia dla PO wpakowały nas w to bagno.Nie mamy kryzysu gospodarki światowej, mamy kryzys modelu europejskiego (Andrzej Sadowski z Centrum im. Adama Smitha – debata ekonomistów zorganizowana przez PiS)

Powered by WPeMatico